Galeria na ścianie

Coraz częściej ozdobą naszych mieszkań stają się zdjęcia oprawione w ciekawe ramki i w większej liczbie powieszone na jednej ze ścian. Fotografie z rodzinnych albumów wdrapują się na ściany i jest im z tym bardzo dobrze.

Taka galeria sprawdza się równie dobrze w salonie, co w sypialni, czy nawet w przedpokoju. Warto, abyśmy dobrali ramki do naszych zdjęć tak, by nie przysłoniły one tego, co najistotniejsze.

Są jednak i tacy, dla których to nie fotografie, ale właśnie ramki jako element dekoracyjny będą stanowiły priorytet. Wybierają oni nierzadko bogate i z przepychem tworzone ramy, które również odpowiednio ograne mogą zadziwić.

Zdjęcia na ścianie możemy wieszać w dowolnej konfiguracji. Warto jednak pamiętać, aby zdecydować się na jedno konkretne miejsce na ścianie.

Ramki dobierzmy odpowiednio do charakteru mieszkania – dla uporządkowanej przestrzeni odpowiednia będzie spójność i symetria, ale indywidualistów zaś artystyczny chaos. Wielkość ramek może być dowolna i nawet lepiej, aby była zróżnicowana.

Ilość zdjęć także nie jest niczemu podporządkowana. Aby jednak zachować we wnętrzu ład i harmonię warto, abyśmy umieścili wszystkie ramki w jednej linii (wyrównanie do jednej krawędzi).

biurko komputerowe