Hanger Chair

Hanger Chair

Nurt tworzenia designerskich mebli przeznaczonych specjalnie dla niewielkich powierzchni cieszy się niesłabnącą popularnością. W trend ten wpisują się również krzesła zaprojektowane przez Philippe Malouina – jego Hanger Chair łączy bowiem w sobie dwie funkcje: krzesła i. wieszaka. Prosta konstrukcja wykonana ze sklejki pomalowanej na różne pastelowe kolory przypadnie do gustu wszystkim właścicielom niewielkich mieszkań. W zależności od potrzeby Hanger Chair możemy rozłożyć – naszym oczom ukaże się wówczas wygodne siedzisko.

Od typowych rozkładanych krzeseł projekt Philippe Malouina odróżnia zakończenie oparcia, które ma formę wieszaka. To właśnie dzięki niemu po złożeniu Hanger Chair możemy, np. powiesić w szafie lub na specjalnym stojaku. Dzięki takiemu meblowi nigdy nie będziemy mieć już problemu z miejscem dla gości, np. podczas przyjęcia czy wizyty rodzinnej.

Różnorodność kolorów i odcieni, w których dostępne jest to nietypowe krzesło, sprawi, że będzie ono pasować do każdego wnętrza.