Szafa, która rośnie wraz z dzieckiem

Pokój dziecka, spośród wszystkich pomieszczeń w naszym domu, ulega najczęstszym przeobrażeniom. Maluch szybko rośnie i zmieniają się zarówno jego potrzeby, jak i zainteresowania.

Łóżeczko, przewijak i leżaczek zwalniają miejsce dla piłki i rolek. Skoro zatem większość mebli i przedmiotów musimy wymieniać, warto abyśmy w przypadku szafy, zainwestowali w przyszłość.

Idealnym rozwiązaniem do pokoju dziecka jest wybór dużej szafy wnękowej. Możemy w takiej szafie zmieniać wysokość drążków na wieszaki wraz ze wzrostem malucha, możemy zmieniać układ półek i szuflad w zależności od potrzeb.

No i najważniejsze, taka szafa pomieści wszystkie potrzebne rzeczy, od zabawek, poprzez książki, ubrania, aż po sanki, czy narty. Ważne, aby przy tym była oczywiście bezpieczna dla dziecka, czyli wykonana stabilnie i z bezpiecznego tworzywa.

Dziecko nie może się w niej zatrzasnąć, czy pokaleczyć. I jeszcze jedno, szafa może wyglądać naprawdę bajecznie, jeśli tylko użyjemy wyobraźni.

Możemy cały jej front okleić zdjęciami lub wielkoformatową folią przedstawiającą ulubionych bohaterów naszego dziecka, bądź jego pasję.

stylowe wieszaki do przedpokoju